
Каркасний басейн круглий вуличний для приватного будинку Bestway 56406 305x76 см з фільтрувальним насосом 58383
5 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: Hnrt_56406+58383
+380 (93) 039-39-37
- +380 (95) 416-27-47
Каркасний басейн круглий вуличний для приватного будинку Bestway 56406 305x76 см з фільтруючим насосом 58383
З таким басейном ви будете з нетерпінням чекати спекотної погоди. Ви можете насолоджуватися ним наодинці або запросити друзів приєднатися до водних розваг. Його розміри забезпечать свободу дорослим, а діти відчують себе майже як у повнорозмірному басейні.
Стінки басейну виготовлені з тришарового міцного матеріалу, що поєднує ПВХ і сітку, утворюючи міцний матеріал DuraPlus, посилений для підвищення міцності та стійкості до проколів. Міцна, стійка до корозії та іржі рама оснащена міцними роз'ємами.

Додаткова інформація:
- зливний клапан для полегшення спорожнення
- імітація мозаїки всередині басейну
- додаткова стрічка
- зміцнююча стінка басейну
- простість встановлення
Комплектація:
- фільтруючий насос із паперовим фільтром
- 2 шланги для підключення
- 4 затискні пряжки
- фільтри для басейну
- Продуктивність: 2006 літрів/год
- Електроживлення: 220 – 240В
- Діаметр з'єднання: 32 мм
- Тип фільтра: Тип II (58094)
| КОЛЕКЦІЯ | Сталь Про МАКС |
| ВАГА | 17,6 кг |
| ВИСОТА | 76 см |
| ДІАМЕТР | 305 см |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАПОВНЕННЯ | 90% |
| МІСТКІСТЬ | 4678 літрів |
| КОЛІР | світлий ясен |
| СТІНКИ БАСЕЙНУ | DuraPlus – тришаровий ПВХ. |
| КОМПЛЕКТ ЕЛЕМЕНТІВ | басейн |
| ВХІД НАСОСУ | 32 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 480 ₴



