Виробник рішень для аварійного живлення та планок захисту від перенапруг, Armac, розвиває свою пропозицію кислотно-гелевих батарей (тип AGM). Модель BL/12V/120AH — це ефективна батарея, призначена для таких застосувань, як: 3-фазні джерела живлення ДБЖ або інвертори.
Крім того, продукт можна легко встановити в системи сигналізації та невеликі транспортні засоби, такі як навантажувачі.
Збільште час автономної роботи - більш ефективний акумулятор.
Технічні характеристики:
> Ємність акумулятора - 120 Ач,
> Напруга - 12 В,
> Кількість комірок - 6,
> Опір - 6 Ом,
> Клема - M8,
> Очікуваний термін служби акумулятора - до 15 років ,
> Максимальна інтенсивність заряду – 30А,
> Оптимальна робоча температура – від -20 до 50°C,
> Матеріал – ABS,
> Розміри – 406 мм × 173 мм × 236 мм,
> Вага – 36 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 39 кг |
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Напруга | 12 V |
| Тип АКБ | AGM |
| Ємність *Ah | 120Ah |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 9 099 ₴



