Компресор повітря 120л двохпоршневой масляний
Індекс: 5745
Стан: Новий товар
Вага: 65 кг

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Модель | 5745 |
| Ємність бака | 120 л |
| Потужність | 2,2 кВт (2200 Вт) |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Тиск у баку з запобіжним клапаном | 8 бар |
| Ефективність | 412 л / хв |
| Тип двигуна | 2 циліндра (в V-системі) |
| Вага | 65 кг |
ОПИС
Повітряний компресор, призначений для авторемонтних майстерень і ремонтних послуг для тривалих робіт, який забезпечується двоциліндровим масляним агрегатом. Потужний повітряний компресор, оснащений подвійним пуском / зупинкою, управлінням компресором і тепловий захист двигуна від перегріву.
Прозорий манометр з регульованим вихідним тиском, швидкодіючим з'єднувачем на редукторі, може бути встановлений безпосередньо на бак наступною швидкою муфти. Компресор оснащений оглядовим склом рівня масла.
Рухливість компресора на робочому місці забезпечується суцільними колесами і ручкою.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Основні | |
| Продуктивність | 0.4 куб. м/хв |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм ресивера | 120 л |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Вага | 65 кг |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Виробник | Bass Polska |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Блакитний |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 14 999 ₴





