Книжкова полиця "Milky” заснована на ідеях Монтессорі, що допомагає навчити малюків самостійно складати свої улюблені іграшки та навчальні матеріали.
Стелаж оснащений чотирма полицями для книг та двома зручними контейнерами для зберігання канцелярії та іграшок.
Стильна книжкова полиця залучає дітей до активного читання та сприяє самостійному прийняттю рішень.
Цікавий дизайн у формі динозаврика приверне увагу кожної дитини, а яскравий колір стане прекрасним доповнення до будь якої дитячої кімнати.
- Усі книги розташовуються за принципом Монтессорі, коли дитина бачить обкладинку, та може самостійно обирати яку хоче саме зараз
- Полички можуть розмістити книги будь-якого формату від перших картонних книжечок до великих Віммельбухів та енциклопедій
- Зручні подвійні стопери на кожному ярусі чудово тримають книги. Вони не сповзають, та не падають
Розмір стелажа:
- Висота: 77,5 см
- Ширина: 41 см
- Довжина: 72 см

Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина: | 720 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴







