Стелаж є ідеальним варіантом для організації простору у дитячій кімнаті.
У комплекті йде 6 знімних контейнерів різних розмірів, що дозволяє комфортно сортувати іграшки, книги та інші улюблені речі малюка.
Кожна поличка витримує до 50 кг ваги, що робить його дуже міцним і надійним.
Також стелаж “Coldy” оснащений коліщатками, це дозволяє легко переміщати його по кімнаті без зусиль, що робить його дуже зручним для організації простору та зміни його розміщення за необхідності.
Зверху стелажа розташована широка полиця, яка надає велику площу для зберігання книг, іграшок та інших дрібниць. Це створює можливість ефективно використовувати простір та зберігати дитячі речі упорядковано та зручно. Більш того, завдяки такому рішенню, улюблені предмети завжди будуть під рукою дитини, що сприятиме розвитку самостійності та порядку.
Яскравий колір допоможе зробити дитячу кімнату більш веселою та кольоровою, а дизайн у формі ведмедика стане до вподоби кожному малюку.
Стелаж “Coldy” легко складається, не потребує використання металевих шурупів, виготовлений з якісних матеріалів та є повністю безпечним для дітей.
Стелаж з контейнерами Terrio “Coldy” є чудовим варіантом для кожної дитячої кімнати, яка потребує організації простору та яскравих кольорів.
Розмір стелажа:
- Висота: 77,5 см
- Ширина: 40,7 см
- Довжина: 71 см
Розмір контейнерів:
Контейнер більший
- Висота: 13 см
- Ширина: 30 см
- Довжина: 38 см
Контейнер менший
- Висота: 13 см
- Ширина: 30 см
- Довжина: 19 см

Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Білий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 407 мм |
| Довжина: | 710 мм |
| Наявність — дворок | Немає |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Полиці | пластик |
- Ціна: 3 249 ₴





