Стелаж є ідеальним варіантом для організації простору у дитячій кімнаті.
У комплекті йде 8 знімних контейнерів різних розмірів, що дозволяє комфортно сортувати іграшки, книги та інші улюблені речі малюка.
Кожна поличка витримує до 50 кг ваги, що робить його дуже міцним і надійним.
Яскравий колір допоможе зробити дитячу кімнату більш веселою та кольоровою, а дизайн у формі ведмедика стане до вподоби кожному малюку.


Стелаж “Bee” легко складається, не потребує використання металевих шурупів, виготовлений з якісних матеріалів та є повністю безпечним для дітей.
Стелаж з контейнерами Terrio “Bee” є чудовим варіантом для кожної дитячої кімнати, яка потребує організації простору та яскравих кольорів.
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина: | 760 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Полиці | пластик |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 699 ₴






