Гойдалка-балансир незамінний елемент на дитячих майданчиках, адже приносить дітям масу задоволення, радості та усмішок.
За допомогою гойдалки “Moony” діти навчаються балансувати, розвивають вестибулярний апарат, координацію та тренують м'язи.
Зручні сидіння зі спинками та наявність ручок надають комфорту та безпеці при коливанні.

Гойдалка-балансир виконана в приємних кольорах та з цікавим дизайном у формі місяця, яке сподобається усім діткам та стане прекрасним доповненням до дитячого майданчику або кімнати.
Виконана гойдалка з високоякісного, нетоксичного пластику, що дозволяє зробити її стійкою до перепадів температур.
Балансир “Moony” стане улюбленою гойдалкою Ваших дітей та принесе багато радісних та веселих моментів.
* Від 1 до 5 років
* Яскравий та цікавий дизайн
* Виготовлена з якісного пластику
* Без гострих кутів та виступів
* Ідеально підходить для гри в домі та на вулиці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Вага | 4500 |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина: | 1069 мм |
- Ціна: 2 080 ₴








