Книжкова полиця "Funy” заснована на ідеях Монтессорі, що допомагає навчити малюків самостійно складати свої улюблені іграшки та навчальні матеріали.
Стелаж оснащений трьома полицями для книг та двома зручними контейнерами для зберігання канцелярії та іграшок.

Стильна книжкова полиця залучає дітей до активного читання та сприяє самостійному прийняттю рішень.
Цікавий дизайн у формі дельфіна приверне увагу кожної дитини, а яскравий колір стане прекрасним доповнення до будь якої дитячої кімнати.
- Усі книги розташовуються за принципом Монтессорі, коли дитина бачить обкладинку, та може самостійно обирати яку хоче саме зараз
- Полички можуть розмістити книги будь-якого формату від перших картонних книжечок до великих Віммельбухів та енциклопедій
- Зручні подвійні стопери на кожному ярусі чудово тримають книги. Вони не сповзають, та не падають
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Глибина полиці | 365 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 715 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Стать | Унісекс |
| Наявність — дворок | Немає |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



