Книжкова полиця "Funy” заснована на ідеях Монтессорі, що допомагає навчити малюків самостійно складати свої улюблені іграшки та навчальні матеріали.
Стелаж оснащений трьома полицями для книг та двома зручними контейнерами для зберігання канцелярії та іграшок.

Стильна книжкова полиця залучає дітей до активного читання та сприяє самостійному прийняттю рішень.
Цікавий дизайн у формі дельфіна приверне увагу кожної дитини, а яскравий колір стане прекрасним доповнення до будь якої дитячої кімнати.
- Усі книги розташовуються за принципом Монтессорі, коли дитина бачить обкладинку, та може самостійно обирати яку хоче саме зараз
- Полички можуть розмістити книги будь-якого формату від перших картонних книжечок до великих Віммельбухів та енциклопедій
- Зручні подвійні стопери на кожному ярусі чудово тримають книги. Вони не сповзають, та не падають
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Глибина полиці | 365 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 715 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



