
Пластикова книжкова полиця Terrio “Tree” Салатова з контейнерами
4 080 ₴
- В наявності
- Код: TM-968G
+380 (93) 039-39-37
- +380 (95) 416-27-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Книжкова полиця “Tree” заснована на ідеях Монтессорі, що допомагає навчити малюків самостійно складати свої улюблені іграшки та навчальні матеріали.
Стелаж оснащений чотирма полицями для книг та трьома зручними контейнерами для зберігання канцелярії та іграшок.


Стильна книжкова полиця залучає дітей до активного читання та сприяє самостійному прийняттю рішень.
Цікавий дизайн у формі дерева приверне увагу кожної дитини, а колір стане прекрасним доповнення до будь якої дитячої кімнати.
- Усі книги розташовуються за принципом Монтессорі, коли дитина бачить обкладинку, та може самостійно обирати яку хоче саме зараз
- Полички можуть розмістити книги будь-якого формату від перших картонних книжечок до великих Віммельбухів та енциклопедій
- Зручні подвійні стопери на кожному ярусі чудово тримають книги. Вони не сповзають, та не падають.
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина: | 770 мм |
| Наявність — дворок | Немає |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 665 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴


