Коник-гойдалка 2в1 Térrio “Poni”

🤍Гойдалка з практичною знімною основою для повної безпеки (з 12 місяців)
🤍Коник з колесами для їзди верхи – дитина катається самостійно, відштовхуючись ніжками (з 18 місяців)
🤍Цікавий та оригінальний дизайн
🤍Ідеально підходить для гри в домі та на вулиці
🤍Виготовлений з якісного матеріалу, повністю безпечний для дітей
🤍Від 1 до 5 років
Гойдалка “Poni” не тільки дозволяє діткам проводити час неймовірно цікаво і захоплююче, але і сприяє розвитку координації рухів та уяви.
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів на будь який смак.
Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 3800 г |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Вікова група | От 9-ти месяцев |
| Висота сидіння | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴








