
Мангал розбірний автоматичний Фест 4 мм на 8 шампурів + решітка гриль
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 2186-2
- +380 (95) 416-27-47

Мангал створений з вмонтованою автоматичною шашличницею під 8 шампурів та додатково з решіткою гриль. Зручно одночасно готувати шашлик та смажити м’ясо або овочі на решітці гриль.
Зроблений із міцного термостійкого металу завтовшки 4 мм. Виготовлений спеціально на високих ніжках щоб стояти на повний зріст і насолоджуватися приготуванням їжі. По боках розташовані 2 бокові полиці.
Виріб має зручну розбірну конструкцію, яку можна легко перевезти та зібрати у зручному місці. Каркас мангалу прикрашений невеликим гравіюванням, яке надає йому особливого характеру.
Пофарбовано вогнетривкою фарбою.
Комплектація:
- решітка гриль
- 2 бокові полиці
- моторчик
Характеристики:
- ширина: 37.5 см
- довжина: 130 см
- висота: 80 см
- товщина металу: 4 мм
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів для активного відпочинку на природі, включаючи мангали, шашличниці та багато іншого. Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 7 999 ₴






