
Мангал садовий - це прекрасний вибір, щоб створити затишне місце для барбекю та грилювання у Вас вдома чи на дачі. Наш мангал виготовлений з надійної сталі, що з легкістю допомагає йому переносити вплив любих погодніх умов.
Мангал садовий створить затишну атмосферу, та дозволить насолоджуватися смачними стравами під відкритим небом зі своєю родиною та друзями.
Пофарбовано вогнетривкою фарбою.
Комплектація:
- кришка
- решітка гриль
- термометр
Характеристики:
- ширина: 32 см
- довжина: 80 см
- висота: 85 см
- товщина металу: 3 мм
Відвідати магазин «Дядечка Бо» це завжди гарна ідея! В нас ви знайдете широкий вибір товарів для активного відпочинку на природі, включаючи мангали, шашличниці та багато іншого. Не зволікайте, та вирушайте до Дядечка Бо 😉

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 4 999 ₴








